Озаринці. Ювілейний знак
Учителі
На цій сторінці,  в хронологічному порядку, прізвища  учителів, які працювали в Озаринецькій школі з часу її заснування і до сьогоднішнього дня.
Шановні односельчани, поможіть згадати і не забути людей, які вкладали в нас свою працю і душу.
Марія Миколаївна -
Марсеньова Юстина Павлівна -
  1911 рiк
Кривіцький Олександр Олексійович -
З 1917 року
Андрієва(Гуйван) Тетяна Михайлівна -
молодші класи
Дорош -
Козак -
Хандрос Наум Борисович -
завідуючий і учитель єврейської трудової школи.
Гураш Василь Андрійович - біологія
Гураш Ольга Василівна      - біологія
  1931 рік
Килимник Тимофій Гаврилович - директор школи
  1937 рік
Ювчик І.М. - директор школи
Ярош Іван Григорович - українська мова і література
Ройтман І.З. - фізика і математика
Рибакова Наталя Дмитрівна - директор школи
  1941-1942
Волошина О.П. -
Кривіцький І.О.-
Христінін О.В. -
Ганна Львівна -
Василь Самуїлович -
Ліда Кирилівна -
Фросина Володимирівна -
  1944 рік
Кофман Белла Григорівна - директор школи
Білоус Григорій Іванович - хімія
Коняга Михайло Гнатович - математика
Парасунько Марія Артемівна - українська мова і література
  1952 рік
Цуркан Ганна Євгенівна - молодшi класи
Дембицький Павло Стахович - директор школи
Павловська Віра Лаврентіївна - російська мова і література
  1960 рік
Рябошапка Микола Миронович - директор школи
Рудик Марія Іванівна - українська мова і література, заст.директора по позакласній 
                                          виховній роботі, директор школи з 1975р. по 1996 р.
Борочин М.К. - завконсультпунктом
Хандрос Софія Наумівна - російська мова і література
Череватенко Ліда Федорівна - російська мова і література,
                                                        директор школи з 1968р. по 1975 р.
Кулівар Іван Андрійович - трудове навчання
Войтов Павло Дмитрович - історія, заступник директора школи
  1968 рiк
Тимошенко Л.П. - завконсультпунктом, заст.директора по позакласній виховній
                                  роботі
Кулівар Анатолій Федорович - ПВП, фізкультура
Гнатик Галина Іванівна - хімія, заступник директора по позакласній виховній роботі
Ткачук Тетяна Федорівна - заступник директора по позакласній виховній роботі
Штульберг Леонід Ісакович - завконсультпунктом
Мельник Іван Йосипович - трудове навчання
Коняга Григорій Михайлович - математика, завконсультпунктом
Мельник Віра Тимофіївна - молодші класи
Краснопюр Ніна Микитівна - біологія
Шпігельман Ганна Семенівна -
Барат Міна Самуїлівна -
Волошина Олександра Пилипівна -
Мельниченко Галина Василівна -
українська мова і література
Войтова Галина Григорівна - молодші класи
Ткачук Марія Іванівна -  українська мова і література
Ткачук Г.Ф. - українська мова і література
Мантак Людмила Антонівна - російська мова і література
Левіт Й.Л. - російська мова і література
Мількевич Григорій Васильович - математика
Рібун І.В. - фізика
Погоріло Віктор Петрович - фізика
Бурик Григорій Іванович - фізика
Ткачук Марія Михайлівна - хімія
Заболоцька Любов Іванівна - географія
Циба Галина Юхимівна - іноземна мова
Македон Василь Миколайович - іноземна мова
Мельник Григорій Степанович - історія
Кулівар Василь Федорович - ПВП, фізкультура
Бурдейна Марія Василівна -
Іванов Василь Семенович -
музика, хор
Александер Лілія Романівна - худ.самодіяльність
Водзінський Григорій Володимирович - худ.самодіяльність, музика
Гнатик Федір Федорович - керівник учнівської виробничої бригади
Мельник Віра Андріївна - молодші класи
Білокінь Любов Василівна - молодші класи
Волинець Г.С.- молодші класи
Мельник Віктор Іванович - директор школи
Яндекс.Метрика