Озаринці-перлина Поділля

"Щоб  Ваші бажання були в захоплені від Ваших можливостей!"
КАРТА САЙТА
****************************************************************
"Життя не стоїть на місті. В вік нових технологій і можливостей, я не можу, не маю права лишити своїх односельчан задоволення від спілкування, розуміння того, що куди би не закинуло нас життя, що не робили, ми завжди будемо пам'ятати, що колиска нашої душі знаходиться  в Озаринцях. У такого чудового села повинна бути своя сторінка в інтернеті.
І я запрошую озаринчан, а також всіх, хто хоч би раз був в Озаринцях, або чув про наше село, де б Ви не знаходилися - зустрічатися, переписуватися, допомогати одне одному, розказувати про себе і про свої успіхи, не забувати свою малу батьківщину і земляків. Для багатьох, що виїхали з села, буде приємно згадати  назви, імена, побачити місця, знайомі з дитинства, озаринчан. І, можливо, зробиться диво - Ви, відклавши всі свої діла і турботи, приїдете, хоч би на день, подивитись, як живе село, побродити по стежках, де бігали в дитинстві, постояти під вербами, де шепотілися в юності, та, накінець, подивитись на наше зоряне бескрайнє українське небо(повірте, це красиве і захоплююче дух видовище) и згадати все..."
                                                                                                                           
                        Краснопюр О.Є.
****************************************************************
Спасибі за допомогу при створені цього сайту:
моїм батькам- Краснопюрам Євгену Андрійовичу і Ніні Микитівні, Гнатику Олександру Васильовичу, а також: Гунчак(Зіняк) Галині Іванівні, Саранчук Галині Вячеславовні, Гнатик Євгенiї Олександрiвнi і Баланюк Олесi Василiвнi(фото), Кучмей(Килимник) Вiрi Леонiдовнi, Нікітіній Оксані(фото), Тараненко Людмилі (фото), Валентині Ковалишені(Долгоборські), Креденцеру Олександру.
  Були використані матеріали:
Ю.Сіцінський "Оборонні замки Західного поділля 14-17 століть",
Кам'янець-Подільський, 1994р;
Ю.Сіцінський "Подольские епархиальные ведомости" №7, 1901р., 
№8-9, 1900р.;
"Історія міст і сіл України, Вінницька область".1972р;
"Історія села Озаринець"РудикМ.І.,2001р.
Я буду дуже вдячний всім, хто пришле свої побажання, зауваження, заперечення, пропозиції, поправки, вирізки, фото, місцеві діалекти, історії : смішні і не дуже, вірші, малюнки  і картини (краще в електронному вигляді), все, що відноситься до села Озаринець і його жителів.
Дорогі, односельчани!
Якщо Ви в змозі фінансово помогти данному проекту, то номер Яндекс кошелька
410012343033678
        Панорами
        Свята
        Колядки
        Свята 1

   
Школа
        Учителі
        Школярі
        Наші пісні
        До1
        До 2
        До3
        До4
        Православні
        Католики
        Іудеї

   
Архів
Яндекс.Метрика